1. Ga naar navigatie
  2. Bekijk inhoud van de pagina
  3. Ga naar zoeken

Nieuws

Mondial Movers is weer aanwezig op Beurs Facilitair, die van woensdag 13 tot en met vrijdag 15 januari 2010 wordt gehouden in Brabanthallen in Den Bosch.

In stand 6.064 wordt ‘het verhuizen’ in de breedste zin gepresenteerd. Het gaat dan niet alleen om verhuizen, maar ook om verhuismanagement en deelgebieden die tot het verhuizen gerekend worden zoals Art Handling, Handymanwerkzaamheden en Cablemanagement. Hierbij is aandacht voor de opleidingen Art Handlers, Handyman, Zorgverhuizer en Verkoopstylist die Mondial Movers ontwikkelde in samenwerking met het ROC Horizon College en House of KIKI. Inmiddels namen enkele honderden Mondial medewerkers deel aan deze opleidingen.
 
Natuurlijk komt ook het MVO beleid van Mondial Movers en de van het verhuisnetwerk deel uitmakende verhuisbedrijven, uitgebreid aan bod. Activiteiten voor 2010 zijn onder andere het integreren van kwaliteitssystemen ISO 26000 (MVO) en OHSAS 18001 (Veiligheid). Binnen het door Mondial Movers gehanteerde ISO 14001 systeem ( Milieu) is natuurlijk ruim plek ingeruimd voor enerzijds CO-2 compensatie en anderzijds aan besparingen. De door Vink standbouw op te leveren stand is daarom ook voorzien van zuinige Led verlichting van Ledpro, professionals in Led verlichting.

De stand wordt bemand door medewerkers van Mondial Movers en medewerkers van de Mondial Verhuisbedrijven. Zodat alle deskundigheid aanwezig is om bezoekers gepast te onthalen en vragen te kunnen beantwoorden. Mondial Movers bestelde drie elektrische auto’s. Deze worden geleverd in 2010-2011. Om dit te vieren worden alle zeilen bijgezet om ook een elektrische auto tijdens de beurs te kunnen presenteren.