Nieuws
» ‘Prijs beste innovatie’ voor duurzame leverancier
» 500 euro voor Reumafonds
» Samenwerkingsactie met Woonzorg maakt bewoner blij
» Actie MVO 14: KWF Kankerbestrijding in het zonnetje gezet
» Vijftiende MVO cheque voor WarChild
» WIMMER bezoekt Mondial Joh.van Buuren en Zn. Verhuizingen voor interne audit
» Hiddink en Stuij trekken samen op
» Discussie over toekomst energiehuishouding uit politieke loopgraven
» Mondial Movers en Herstel Verzekerd starten project
» Mondial R. Vlot & Zn Verhuizingen gezonde arbeidsomgeving
» Zorgverhuizers op Radio 1
» Jubileum voor duurzame leverancier
» Duurzame Waardekaart voor een duurzame, mooiere wereld!
» ISO 14001 en OHSAS 18001
» Taart cadeau voor invullen van verhuisenquête juli
» Citroën C1 opnieuw gekozen
» Van energielabel E naar A+ in dertig dagen
» Verhuizen kan altijd beter
» Daags na de Tour 2010
» MVO actie 13: Frelu Stal niet met lege handen
nieuws
Website Mondial Eduard Strang vernieuwd
14-04-2010
Mondial Eduard Strang Verhuizingen heeft haar website in een nieuw jasje gestoken. Zij sloeg het advies van menig reclamebureau in de wind en lanceerde een website met achtergrondverhalen over het verhuisvak:
“Veel tekst en weinig beeld zou bij niemand interesse wekken en al helemaal niet gelezen worden, vertelt Mathijs Keukelaar van Mondial Eduard Strang Verhuizingen. “Wij zijn niet op zoek naar vluchtige passanten die snel een offerteaanvraag willen doen; wij zijn een Erkende verhuizer die veel meer te bieden heeft”.
De “Eduard Strang Gazet” toont actueel nieuws. Het verhuisbedrijf uit Vught wil haar websitebezoekers een complete beleving meegeven van de werkzaamheden die zich rondom een verhuizing voor kunnen doen. Met de krant hopen zij de sympathie voor het verhuisvak te vergroten door lezers te laten ervaren wat er allemaal bij een professioneel uitgevoerde verhuizing komt kijken.


